Колористика - наука про колір, що включає знання про природу кольору, основних, складових і додаткових кольорах, основні характеристики кольору, колірних контрастах, змішування кольорів, колориті, колірної гармонії, колірному мовою, колірної гармонії і колірної культури.
Основні поняття та інструменти колористики:
1. Колірне колесо
Колірне колесо було створене у 1666 році Ісааком Ньютоном схематично, і з тих часів воно пройшоло через багато перетворень, але все ще залишається основним інструментом для комбінування кольорів. Основна ідея полягає в тому, що колірне колесо має бути створене, щоб кольори були змішані правильно.
2. Колірні моделі
Адитивна модель кольорів бере червоний, синій та зелений як основні кольори, тому вона також відома як колірна система RGB (read, grean, blue). Ця модель є основою всіх кольорів, що використовуються на екрані.
Субтрактивна модель отримує кольори шляхом віднімання світла. Вона складається з двох кольорових систем. Перша –RYB (червоний, жовтий, синій), також відома як художня система, що часто використовується в мистецтві, особливо в живописі. RYB була основою для сучасної наукової теорії кольору, яка визначила, що синій, маджента та жовтий кольори – це найефективніший набір з трьох кольорів для об’єднання. Так була сформована модель кольорів CMY.
Художники-шрифтовики знають, що для створення шрифту потрібно більше покладатися на вашу дизайнерську інтуїцію, ніж на логічне мислення. Математичне позиціонування кожного символу на основі його висоти зробить слово непропорційним з точки зору зорового сприйняття. Звичайна практика в механіці шрифтів передбачає так званий процес перерегулювання (overshooting). Простіше кажучи, перерегулювання – це процес зміни розміру окремих символів для досягнення оптичного балансу.
1.Вітаю! Сьогодні працюємо над темою: "Основи теорії дизайну"
2. Ознайомся з презентацією
3. Скласти умовну композицію із геометричних фігур на поєднання більших і менших об'ємів, кольорових чи тонових протилежних характеристик (біле — чорне, червоне — жовте, жовто — зелене). Наприклад,
композиція може бути у монохромі або у яскравих кольорах
1.Вітаю! Сьогодні працюємо над темою: "Створення елементів для вебсторінок"
2. Тобі необхідно обрати один із елементів, кнопок, які можуть бути на вебсторінці, створити його, не обов'язково у PS, та надіслати у спільну папку для перевірки. Отже, що ж можна створити
Немає коментарів:
Дописати коментар